Перейти до вмісту

Токарний інструмент

Державки ZCC та пластини ZCC

ТМ ZCC-CT пропонує широкий асортимент токарний інструмент ZCC для зовнішньої та внутрішньої обробки деталей різанням. До групи токарного інструменту загального призначення входять державки (різець з механічним кріпленням), твердосплавні пластини з CVD і PVD покриттям, а також комплектуючі для системи кріплення пластин. Пластини виготовлені за міжнародним стандартом ISO. У лінійці токарного інструменту загального призначення представлені пластини: CNMG -, CNMM -, CCMT -, CCGX -, DNMG -, DCMT -, SNMG -, SNMM -, SCMT -, TNMG -, TNMM -, TCMT -, VBMT -, VCGX – , VNMG -, WNMG -, RCMT -, RCMX -. У різних сплавах YBC151, YBC251, YBC152, YBC252, YBC351, YB6315, YBC103, YBS203 по сталях; YBM251, YBM153, YBM253, YBG202, YB9320, YB9315 з нержавіючої сталі, YBD152, YBD152C, YB7315, YB7305 кращі сплави з обробки чавуну серед конкурентів.

Твердосплавні пластини

Відрізка, канавка, контурна обробка

У цьому розділі представлено кілька серій токарний інструмент ZCC: Серія ZP – призначена для відрізних операцій та обробки торців. Серія ZT – використовується для нарізки канавок у розмір, а також точення широких канавок. Серія ZR – призначена для контурної та фасонної токарної обробки. При необхідності відрізання деталей великих габаритів або нарізування глибоких канавок використовують відрізний блок (різець із висувним лезом) серії QZS, лезо серії QE..S26N або QE..S32N. Серія GQC – та QC – використовується при необхідності нарізки дрібних зовнішніх та внутрішніх канавках, номенклатура ширини 0,05 мм. У ТМ ZCC-CT існує різець Серія QF, яка виконує операцію точення торцевих пазів і канавок.

токарний інструмент

Нарізання різьби

Широка лінійка різьбового інструменту для нарізання зовнішніх та внутрішніх різьб представлена ТМ ZCC-CT. На державках (різцях з механічним кріпленням) передбачена змінна підкладна пластина для захисту посадкового місця. Пластини твердосплавні представлені як з CVD, так і з PVD-покриттям. У номенклатурі наступні профілю різьблення: метрична, дюймова, трапецеїдальна, конусна. Пластини зі стандартним кроком та зі змінним, для нарізування лівих та правих різьб.

zcc-ct
Позвонить