Перейти до вмісту
Головна сторінка » Новини

Новини

ZSD Свердло з пластинами

  ZSD_Drill

  ZSD Свердло з пластинами для високої якості оброблюваної поверхні Свердло із пластинами ZSD зі змінними пластинами розширює існуючий асортимент. На корпусі свердла використовуючи пластини SPMX із чотирма ріжучими кромками. Діапазон діаметрів від 12 до 63 мм з довжиною від 2 до 5 діаметрів. Використовувана твердосплавна пластина має стружкол Wiper для досягнення високої чистоти поверхні отворів. Так само, стружкол забезпечує м’яке… Читати далі »ZSD Свердло з пластинами

  XVIII МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ 2019

   Різець

   ZCC-CT Виставка з 19 по 22 листопада 2019 р. на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ, м. Київ, Броварський пр-т, 15, метро «Лівобережна») відбудеться XVIII Міжнародний промисловий форум. На стендах металообробки буде представлений стенд металорізального інструменту ТМ ZCC-CT. Команда ZCC-CT Україна проводитиме консультації. Чекаємо на всіх наших партнерів, а також гостей виставки.

   Фрези торцеві насадні зі змінними пластинами

    Фрези торцеві

    Компанія ZCC-CT розширює номенклатуру фрезерного інструменту, фреза торцева насадна зі змінними пластинами з кутом у плані 90 ° серії FMP12-діапазон діаметрів 25мм – 315мм. На корпус фрези встановлюються твердосплавні пластини двосторонні 6-ти кромкові WNHU0604 і WNHU0806. Для обробки сталі та нержавіючої сталі в сплавах YBM253 з CVD покриттям та YBG205 з PVD покриттям. Також розширено серію EMP01 з твердосплавними пластинами… Читати далі »Фрези торцеві насадні зі змінними пластинами

    XVII МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ

     ZCC-CT Виставка

     ZCC-CT Виставка з 20 по 23 листопада 2018 р. на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ, м. Київ, Броварський пр-т, 15, метро «Лівобережна») відбудеться XVII Міжнародний промисловий форум. На стендах металообробки буде представлений стенд металорізального інструменту ТМ ZCC-CT. Команда ZCC-CT Україна проводитиме консультації. Чекаємо на всіх наших партнерів, а також гостей виставки.

     Канавкова державка ZCC-CT з внутрішнім охолодженням

      ZCC-CT відрізний різець

      Компанія ZCC-CT, випустила нову серію державок із внутрішнім охолодженням, для точення канавок та відрізки деталей. Нова серія токарних державок, виконана збільшеним вильотом. Це дозволяє виконувати роботи на більших діаметрах. Також, з новою конструкцією державок, вдалося досягти більшої жорсткості, що дозволяє підвищити продуктивність різання. Конструкція каналу подачі мор дає можливість охолоджувальній рідині безперешкодно потрапляти в зону різання без коригування сопла. Номенклатуру… Читати далі »Канавкова державка ZCC-CT з внутрішнім охолодженням

      З новим роком 2018

       Фрези ЧПК

       Колектив компанії ТОВ «СВП Промавтоматика» вітає всіх партнерів, колег та клієнтів із новорічними святами. Бажаємо у Новому році терпіння, успіхів, натхнення у всіх починаннях. Здоров’я енергії для досягнення ваших цілей. Стабільності та благополуччя у бізнесі, сім’ї, нових горизонтів та грандіозних проектів. Хорошого настрою на весь рік та здійснення всіх заповітних бажань!

       Новий каталог ZCC-CT 2018

        Каталог ZCC-CT

        Оновлену номенклатуру металорізального інструменту ТМ ZCC-CT додано до розділів нашого сайту ZCCCT.COM.UA. Завантажуючи каталог ZCC на офіційному сайті ZCC-CT в Україні, ви отримуєте оновлену інформацію про інструмент ZCC-CT.

        XVI МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ

         ZCC-CT виставка Київ

         З 21 по 24 листопада 2017 р. на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ, м. Київ, Броварський пр-т, 15, метро «Лівобережна») відбудеться XVI Міжнародний промисловий форум. На стендах металообробки буде представлений стенд металорізального інструменту ТМ ZCC-CT. На виставці буде представлено оновлений каталог ZCC-CT російською мовою, а також оновлений асортимент металорізального інструменту ТМ ZCC-CT. Команда ZCC-CT Україна проводитиме консультації. Чекаємо на всіх… Читати далі »XVI МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ

         Мікро розточування від ТМ ZCC-CT

          Міні різець ZCC-CT

          На Гоноверській виставці EMO-2017 ТМ ZCC-CT представила нову лінійку токарної обробки miniTURN. У цій лінійці представлені різці для токарної обробки дрібних отворів у діапазоні діаметрів від 1 мм до 7 мм. Також дана група різців виконує інші токарні операції як: нарізання різьблень і точення канавки. Більш детально ви можете ознайомитись за посиланням у каталозі.

          З новим роком 2017

           Пластини твердосплавні

           Колектив компанії ТОВ «СВП Промавтоматика» вітає всіх партнерів, колег та клієнтів із новорічними святами. Бажаємо у Новому році терпіння, успіхів, натхнення у всіх починаннях. Здоров’я енергії для досягнення ваших цілей. Стабільності та благополуччя у бізнесі, сім’ї, нових горизонтів та грандіозних проектів. Хорошого настрою на весь рік та здійснення всіх заповітних бажань!

           Позвонить